linkedin
Broşür
Telefon
WhatsApp
  • info@orkosoft.com
  • Genel Merkez: Altayçeşme Mh. Engin Sk. Maltepe Residence No:3/22 PK: 34843 MALTEPE / İSTANBUL

Hizmetlerimiz

Teknik Mimari Tasarım

Teknik mimari tasarım ile SAP sistemlerinin kurulumu, yapılandırılması ve yönetimi için temel bir yol haritası sunar. İşletmele ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre özelleştirilmiş bir altyapı oluşturulur.

Proje

orkoSOFT deneyimli ve sertifikalı danışman kadrosu ile sayısız proje deneyiminden edindiği bilgi ve birikimini SAP’nin güncel teknolojisi ile harmanlayarak müşterilerine değer katar.

Sistem Bakım Destek

SAP altyapısını tüm katmanlarda günlük, haftalık ve aylık kontrolleri, güncellemeleri ve performansı optimize etmek gibi kritik işlemleri yöneterek sistemin sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlıyoruz.

7/24 Kontrol&Operasyon Merkezi

orkoSOFT dileyen işletmelere SAP sistemlerinin kesintisiz çalışmasını sağlamak için deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetilen 7/24 açık "Kontrol ve Operasyon Merkezi" hizmeti sunuyor.

Kalite Hizmetleri

Müşterilerine sunduğu Kalite Güvence Hizmeti ile yeni/devam eden SAP projelerinizde uzman bir gözün yanınızda olmasını sağlar. Deneyimli danışmanlarımızdan gölge danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.

Güvenlik

İşletmenizin SAP altyapısını korumak, erişim kontrolü sağlamak ve veri güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için ihtiyacınız olan SAP güvenlik ürünlerini kullanmanızı uzman kadromuz ile destekliyoruz.

Sistem Check-Up

Sistem check-up'ını yaparak görseller ile zenginleştirilmiş ve çok değerli raporlar sunuyoruz. Yapılması gerekn işleri önceliklendiriyor, acil öncelikli önerilerde bulunuyoruz. Tüm karalarınız bu raporda.

Eğitim

OrkoSOFT olarak, alanında yetkin ve uzman bir danışman kadrosuyla SAP alanında birinci sınıf hizmetler sunuyoruz. Size özel çözümlerimizle işletmenizin potansiyelini maksimize edin!

Dış Kaynak (Outsource) Desteği

İşletmeler, dış kaynak hizmeti ile sistemlere hızlı ve etkili müdahale sürelerine sahip olurken, sorunsuz ve güçlü sistemlere erişim sağlar. Birçok avantaj sağlarken, potansiyel dezavantajları yok eder.